O nas

 

Wykonujemy meble dla klientów z Wrocławia i okolic już od wielu lat. Nasz cel to przede wszystkim Twoje zadowolenie. Tworzymy meble na wymiar do każdego pomieszczenia. Wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej daje Państwu gwarancję, że znamy się na tym co robimy. Jesteśmy fachowcami, montujemy meble u każdego klienta i dostosowujemy je do potrzeb każdego mieszkania lub domu. Dzięki temu, mają Państwo pewność, że wszystko jest tak, jak w projekcie, który wspólnie opracowaliśmy...

Oferujemy ceny niższe niż średnia ofert na rynku meblarskim. Lubimy nasza pracę, ponieważ meble tworzymy z pasją i zaangażowaniem. W każdy projekt wkładamy serce, a nasi specjaliści podążają za najnowszymi trendami meblarskimi. Dla nas, wykonywanie mebli na wymiar jest sztuką. Dbamy o to, by stworzone były z jak najlepszych jakościowo materiałów.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi meblami, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

 

tel. 531 31 33 39                        e-mail: kontakt@kewameble.pl

Opinie
potwierdzone Certyfikatem Zaufania Klientów
Certyfikat Honaro jest świadectwem rzetelności firmy, wystawianym przez jej prawdziwych klientów. Opinie na Honaro mogą wystawiać wszyscy zweryfikowani klienci, którzy korzystali z usług czy produktów firmy. Na wystawione opinie, firma nie ma wpływu, nie może ich edytować ani usuwać.
Jarek Andrelczyk

Jarek Andrelczyk

pozytywna
Zamówiłem w KEWA Meble kuchnię na wymiar do mieszkania w bloku. Od początku współpraca bardzo mi się podobała, Panowie pokazali mi dużo projektów wzorcowych, na podstawie których określiliśmy w jakim stylu ma być moja kuchnia, poinformowali mnie także o tym co jest teraz modne i jakie są trendy. Wybraliśmy styl i kolorystykę. Następnie Panowie opracowali projekt i omówili go ze mną - podobała mi się tutaj dbałość o szczegóły, a zwłaszcza o to żeby każdy mebel i wyposażenie znajdowało się w odpowiednim miejscu. Na koniec chciałbym ocenić efekt finalny - jestem z niego bardzo zadowolony, wszystko świetnie wygląda i rewelacyjnie działa, a kuchnia jest chyba ulubionym pomieszczeniem w moim mieszkaniu.
o nas - kewa meble