Dlaczego my?

 

W branży mebli na wymiar działamy już od wielu lat. Setki zadowolonych klientów świadczą o naszym profesjonalizmie i dokładności. Każdy mebel wytwarzamy ręcznie, dlatego też każdy, najmniejszy szczegół jest bardzo dobrej jakości, w przeciwieństwie do mebli gotowych, kupowanych w sklepie. Dokładamy staranności by wszystkie materiały pochodziły od najlepszych dostawców i producentów, z którymi współpracujemy. Dzięki temu też jesteśmy w stanie zaoferować ceny niższe niż średnia rynkowa. Do każdego zamówienia indywidualnie wykonujemy projekt, wycenę i przede wszystkim dbamy o to, by nasze meble na wymiar były nie tylko piękne, ale również praktyczne. Ponieważ wiemy jak ważne jest to, by nasze meble tworzone były w sposób solidny oraz terminowy, gwarantujemy, że powierzone nam zlecenia wykonujemy w optymalnym dla klienta czasie.

 

 

dlaczego my - kewa meble

Co nas wyróżnia?

 

Działanie z pasją

 

Do każdego projektu podchodzimy z sercem i zapałem. 

Szybka realizacja

 

Realizujemy zamówienia zarówno szybko jak solidnie.

Bezpłatna wycena

 

Nigdy nie pobieramy opłaty za wycenę projektu.

Gwarancja jakości

 

Robimy doskonałe meble, które posłużą Ci latami.

Dowóz mebli

 

Bezpiecznie dowieziemy meble do Ciebie.

 

Doradztwo  projektowe

 

Doradzimy Ci jak pięknie i praktycznie zagospodarować domową przestrzeń.

 Dzięki certyfikowanym opiniom Honaro każdy klient po otrzymaniu produktu może wystawić nam opinię, która jest rzetelnym i prawdziwym świadectwem naszej pracy. Tworzenie mebli na zamówienie to nasze hobby, a wszyscy nasi fachowcy to "złote rączki". Działamy w obrębie Wrocławia i okolic, a do każdego klienta dojeżdżamy, aby samodzielnie wycenić a następnie zamontować wykonane przez nas meble. KEWA, to nie zwyczajne robienie mebli na wymiar, ale przede wszystkim sztuka tworzenia rzeczy pięknych i ergonomicznych. Podążając za najnowszymi, światowymi trendami doradzimy Państwu inteligentne i nowoczesne rozwiązania meblarskie. Nie powielamy schematów, dlatego wszystko co produkujemy to unikat, mebel wyjątkowy w swoim rodzaju.

Opinie
potwierdzone Certyfikatem Zaufania Klientów
Certyfikat Honaro jest świadectwem rzetelności firmy, wystawianym przez jej prawdziwych klientów. Opinie na Honaro mogą wystawiać wszyscy zweryfikowani klienci, którzy korzystali z usług czy produktów firmy. Na wystawione opinie, firma nie ma wpływu, nie może ich edytować ani usuwać.
Jarek Andrelczyk

Jarek Andrelczyk

pozytywna
Zamówiłem w KEWA Meble kuchnię na wymiar do mieszkania w bloku. Od początku współpraca bardzo mi się podobała, Panowie pokazali mi dużo projektów wzorcowych, na podstawie których określiliśmy w jakim stylu ma być moja kuchnia, poinformowali mnie także o tym co jest teraz modne i jakie są trendy. Wybraliśmy styl i kolorystykę. Następnie Panowie opracowali projekt i omówili go ze mną - podobała mi się tutaj dbałość o szczegóły, a zwłaszcza o to żeby każdy mebel i wyposażenie znajdowało się w odpowiednim miejscu. Na koniec chciałbym ocenić efekt finalny - jestem z niego bardzo zadowolony, wszystko świetnie wygląda i rewelacyjnie działa, a kuchnia jest chyba ulubionym pomieszczeniem w moim mieszkaniu.